Úvodní strana Mapa webu Odkazy Kulturní přehled Kontakty
 Základní informace
 Zprávy z OZ
 Jak to vidíme my?
      - Mimo jiné
      - Zasedání 15.11.
      - První zasedání
 Fotogalerie
 Zastupitelstvo
 Návštěvní kniha
 Sport a volný čas
 Internet a DVB-T
 SMS zdarma
 » Leletice
 » Vacíkov

Jak to vidíme my ?


Ustavující zasedání zastupitelstvaa

     

             Ustavující veřejné zasedání zastupitelstva obce  se konalo 1. 11. 2006 v zasedací místnosti Obecního úřadu ve Hvožďanech. 

             Sešlo se zde  asi 20 občanů, kteří byli zvědaví na průběh volby vedení obce. Před volbou starosty vystoupila Mgr. Alena Weinfurterová s návrhem na zvolení p. Stanislava Kramosila. Ten byl následně ve veřejné volbě zvolen do funkce.  Před volbou místostarosty vystoupil Ing. Čabrádek, navrhl p. Vladimíra Malého, kterého většina zastupitelů podpořila. Po zvolení vedení obce se pokračovalo v obsazování výborů a komisí členy zastupitelstva a občany. Složení výborů a komisí zde na stránkách nabídneme ihned, jakmile je obdržíme  potvrzené od obce. Složení zvolených komisí je vyvážené a dává nám možnost aktivně vstupovat do všech oblastí řízení Hvožďanska.

             Nyní se ujal slova znovuzvolený starosta p. Kramosil, aby reagoval na proběhnuvší volbu. V proslovu mimo jiné upozornil na to, že očekává spolupráci všech zastupitelů a nemíní vykonávat funkci, kdyby mu někteří ze zastupitelů „házeli klacky pod nohy“... V reakci na starostův projev se ujala slova p. Markéta Balková, která za zastupitele na kandidátce ODS poděkovala voličům. Vyjádřila názor všech - v nadcházejícím čtyřletém období pracovat ku prospěchu obce a jejich občanů.


© 2006-2008 Zeman J.